Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o.Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Agent celny – praca zdalna!

Miejsce pracy: Rzeszów

Dla naszego Klienta – wiodącej firmy na globalnym rynku logistycznym poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Agent celny.

Zadania na stanowisku:

  • sporządzanie dokumentacji i zgłoszeń celnych,
  • współpraca z urzędem celnym oraz Klientami,
  • dbanie o wysoką jakość usługi.

Oczekiwania naszego Klienta:

  • aktualny wpis na listę Agentów celnych (warunek konieczny),
  • min. średnie wykształcenie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku agenta celnego,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa o pracę bezpośrednio pod firmą!
  • duża samodzielność w pracy,
  • praca zdalna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. karta sportowa, opieka medyczna oraz ubezp. na życie.

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: AC/02/2021/TCH/PH