Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie, dla naszego Klienta, lidera na rynku przesyłek poszukujemy osób na stanowisko: Agent Celny

Miejsce pracy: praca zdalna.

Agent Celny – praca zdalna

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie
  • Dbanie o prawidłowe sporządzanie i obieg dokumentacji
  • Współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę agentów celnych – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych będzie atutem
  • Znajomość zagadnień spedycyjnych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dostępność do pracy w godz. 22.00 – 6.00

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + dodatek za godziny nocne (400 zł)
  • Praca w godzinach 22.00 – 6.00
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji – polityka awansu wewnętrznego
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)
  • Sprawny proces rekrutacji