Aplikacje zostały zamknięte
Wynagrodzenie: 6000 – 7500 PLN

Dla naszego klienta, prestiżowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych funduszami inwestycyjnymi, którzy chcieliby dołączyć do nowoutworzonego międzynarodowego zespołu na stanowisku

Analityka KYC

Twoje obowiązki:
– pozyskiwanie, weryfikacja i ocena dokumentów klientów firmy na potrzeby procesu KYC
– badanie znaczących odchyleń
– weryfikacja klientów/beneficjentów rzeczywistych oraz monitorowanie transakcji (pod kątem AML i KYC)
– współpraca z inwestorami oraz klientami i jednostkami raportującymi do regulatora

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:
– płynnie mówisz i piszesz po angielsku (B2+/C1)
– masz co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze AML lub KYC
– dobrze znasz procesy KYC i/lub AML i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku
– jesteś osobą samodzielną, a komunikacja to Twoja mocna strona

Korzyści:
Jako członek zespołu otrzymasz:
– opiekę medyczną
– dofinansowanie na kursy językowe
– kartę Multisport
– dofinansowanie do posiłków
– możliwośc brania udziału w różnorodnych wewnętrznych inicjatywach (np. sportowych i związanych z robotyką)