Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Application Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

2-10-54739

Dla naszego klienta, prestiżowej, organizacji, która zdecydowała o centralizacji usług i stworzeniu w Warszawie swojego centrum IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– Rozwój, wsparcie i utrzymanie aplikacji na poziomie 3 linii – przewodnictwo techniczne w przypadku wyspecjalizowanych aplikacji;
– Koordynacja cyklu życia aplikacji;
– Usprawnienie istniejących i wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności;
– Interakcja z dostawcami rozwiązań oraz developerami.

Wymagania:
Wymagania:
– Doświadczenie w obszarze IT przy wsparciu złożonych procesów biznesowych;
– Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL;
– Ogólna znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux;
– Język angielski na poziomie min. B2;
– Mile widziane: Doświadczenie przy zarządzaniu pełnym cyklem życia aplikacji.

Korzyści:
– Praca w prestizowej organizacji z bogatą tradycja oraz kulturą
– Możliwośc realnego wpływu na środowisko pracy
– Możliwośc rozwoju oraz szkoleń
– Bardzo dobra atmosfera pracy
– Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów