Apteka Niezapominajka

APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO W ŁAZISKACH GÓRNYCH

Miejsce pracy: Łaziska Górne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Miejsce pracy: ŁAZISKA GÓRNE, PLAC RATUSZOWY 3

OPIS STANOWISKA:

    • Profesjonalna obsługa pacjentów
    • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
    • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
    • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

WYMAGANIA:

    • Wykształcenie farmaceutyczne
    • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
    • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i zaangażowanie
    • Odpowiedzialność i uczciwość
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
    • Mozliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody”.

Dodatkowo – jeżeli Pani/Pan jest zainteresowana/y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas – proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie .”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło