Aplikacje zostały zamknięte

Asystent Działu Handlowego

  • 3 000 – 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma marketingowo-reklamowa specjalizująca się w produkcji koszy upominkowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent Działu Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

OPIS STANOWISKA

  • wsparcie oraz pomoc w obowiązkach Key Account Managerów
  • analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań reklamowych i promocyjnych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników aktywności wsparcia DH

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy wsparcia Działu Sprzedaży
  • wytrwałości i konsekwencji w działaniu
  • kreatywności
  • wykształcenia min. średniego
  • znajomości pracy w charakterze asystentki/asystenta
  • elastyczności w działaniu
  • znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office oraz przede wszystkim Power Point
  • umiejętności koordynacji prowadzonych projektów

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy – komputer, telefon
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”