Aplikacje zostały zamknięte

Asystent serwisu akcesoriów komputerowych, Warszawa

  • 3 000 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Cooling.pl, właściciel marek SilentiumPC oraz SPC Gear poszukuje osoby do pracy na stanowisku asystent serwisu do działu wsparcia technicznego przy obsłudze zgłoszeń serwisowych dotyczących akcesoriów komputerowych m.in. obudów komputerowych, systemów chłodzenia, zasilaczy, klawiatur, foteli itp.

Opis stanowiska:

  • naprawa bądź wymiana wadliwego elementu lub wymiana całego produktu
  • tworzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie do przełożonego
  • kontrola jakości produktów
  • udział w obsłudze magazynu serwisowego: rozmieszczenie, przechowywanie oraz zabezpieczenie przesyłek nadawanych i odbieranych przez serwis oraz części zamiennych
  • świadczenie telefonicznego i mailowego wsparcia dla klientów
  • utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji,
  • dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,

Wymagania:

  • wysoka sprawność manualna,
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych jak śrubokręt, wkrętarka
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,

Mile widziane:

  • znajomość podstaw elektroniki i ogólnej budowy komputerów i akcesoriów
  • dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • doświadczenie w składaniu komputera klasy desktop PC

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy,
  • wynagrodzenie zależnie od umiejętności i doświadczenia, to kandydat przedstawia swoje oczekiwania finansowe,
  • premie uznaniowe i podwyżki dla zaangażowanych,
  • elastyczne godziny pracy (w rozsądnych ramach) od poniedziałku do piątku,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,

lokalizacja: Sokołów, ul. Sokołowska 24 (Janki, Warszawa), zapewniony dojazd z węzłów komunikacyjnych (np. WKD czy P+R Krakowska).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z krótką (1-2 zdania) odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego interesuje Cię praca na tym stanowisku?”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cooling.pl Zdziech Sp. J. z siedzibą w Opacz-Kolonia, 02-292 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cooling.pl Zdziech Sp. J. z siedzibą w Opacz-Kolonia przy ul. Rebusowa 3, 02-292 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.