Aplikacje zostały zamknięte

asystentka ds. obsługi biura

  • 3 500 – 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej/obsłudze klienta
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

a przy tym cechuje Cię doskonała organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Dodatkowo doceniamy:

  • znajomość j. angielskiego

Praca u nas to przede wszystkim:

  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • przyjazna atmosferę pracy
  • duża samodzielność w działaniu

Twoje zadania:

  • nadzór nad dokumentacją administracyjną
  • wprowadzanie faktur do systemu księgowo – finansowego
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych pracowników
  • zarządzanie rezerwacjami salek konferencyjnych
  • wsparcie zespołu serwisowego w bieżących zadaniach administracyjnych
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz realizować swoje zawodowe pasje wśród fantastycznych ludzi, lubisz nowe wyzwania nie zwlekaj z odpowiedzią.

Wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprint S.A., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji pracowników.”

Kandydaci zainteresowani wzięciem udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych powinni dodatkowo zamieścić informację, że:

„Zgoda obejmuje zarówno obecne jak i przyszłe procesy rekrutacyjne.”

„Informujemy, iż administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na w/w stanowisko pracy jest Sprint S.A. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Jagiellończyka 26 (zwana dalej „Spółką”). Dane kandydatów będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie wskazanym w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy. Wszelkie dodatkowe informacje kandydat podaje dobrowolnie. Będą one przetwarzane przez Spółkę na podstawie wyżej wskazanej zgody, która może być odwołana przez kandydata w każdym czasie. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe mogą być przekazywane przez Sprint S.A. do spółki wchodzącej w skład Grupy Sprint w Polsce: Internet Service Sp. z o.o.”