Warszawa

Twoja nowa firma:
Ogólnopolska organizacja z branży FinTech,dostawca cyfrowych rozwiązań dla bankowości, gospodarki i administracji.

Twoja nowa rola:

W współodpowiedzialność za przeprowadzanie wewnętrznych audytów IT (kilkudziesięcioosobowy zespół, współpraca z kilkoma dyrektorami i ich zastępcami) ramach 3 osobowego zespołu audytu wewnętrznego.

Główne zadania:

  • Prowadzenie zadań audytowych dotyczących obszaru ryzyka operacyjnego, obszaru IT, ciągłości działania oraz bezpieczeństwa IT
  • Udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych
  • Sporządzanie dokumentacji audytowej i raportów z badań audytowych oraz zaleceń dla jednostek organizacyjnych firmy
  • Monitorowanie i ocena realizacji zaleceń audytowych
  • Udział w przygotowywaniu raportów i informacji zarządczej dotyczących zakresu działania audytu wewnętrznego
  • Identyfikowanie oraz ocena ryzyka w procesach funkcjonujących w firmie
  • Wdrażanie i modyfikacja narzędzi wspomagających bieżącą pracę audytu wewnętrznego

Klucz do sukcesu:

  • Wyższe wykształcenie – kierunki IT i pokrewne
  • Doświadczenie w samodzielnym lub zespołowym prowadzeniu audytów środowiska IT lub w obszarze zarządzania ryzykiem IT (umiejętności dokonywania oceny bezpieczeństwa narzędzi IT wspierających procesy biznesowe),
  • Znajomość regulacji dot. ryzyka operacyjnego, obszaru IT i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego,
  • Wiedza informatyczną, w tym w szczególności znajomość:
  •  serwerowych systemów operacyjnych (Windows,Linux),
  •  systemów zarządzania bazami danych (Oracle, MS SQL),
  •  wirtualizacji systemów (VMware),
  •  w zakresie budowy i działania sieci
  •  narzędzi specjalistycznych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne (jasność przekazu w słowie i na piśmie)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna znajomość obowiązujących standardów i norm z zakresu audytu i bezpieczeństwa informacji oraz certyfikatów – m.in. ISO/IEC 27001, ISO/IEC 22301, ISO/IEC 31000, ISO/20000, COBIT, ITIL
  • Doświadczenie w roli analityka systemowego oraz posiadanie certyfikatów zawodowych (CISA, CIA) lub testera bezpieczeństwa lub administratora IT, bądź programisty ze znajomością zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania i technologii wykorzystywanych w rozwoju i utrzymaniu systemów IT.

Co otrzymasz w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + premie kwartalne
  • Mozliwość pracy w ramachkluczowego podmiotu infrastruktury polskiego systemu płatniczego
  • Rozwój merytoryczny i zdobywanie kompetencji
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych – pakiet medyczny i sportowy, dedykowane biuro

Dalsze kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany – prześlij nam swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio w celu rozmowy o szczegółach.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło