Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Back Office Specialist with French / Italian / Spanish

Miejsce pracy: Poznań

4-1-59846

Znana międzynarodowa organizacja w Poznaniu, poszukuje kandydatów na stanowisko: Back Office Specialist with French / Italian / Spanish

Lokalizacja: Poznań

Główne zadania:
– przetwarzanie zamówień, roszczeń i gwarancji
– przygotowywanie i aktualizacja raportów
– zarządzanie cenami na poziomie zamówień
– tworzenie i aktualizacja procedur związanych z zamówieniami
– współpraca z innymi lokalnymi zespołami i udział w spotkaniach

Wymagania:
– płynna znajomość języka francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego B2/C1- warunek konieczny
– dobra znajomość języka angielskiego B1/B2- warunek konieczny
– swobodna obsługa narzędzi MS Office
– umiejętność analizy danych, zorganizowanie i zaangażowanie
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pakiet benefitów
– możliwość pracy w trybie home-office
– możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło