Asystent księgowości

Miejsce pracy: łódzkie/Łódź

Opis stanowiska

  • kontrola dokumentów
  • weryfikacja i dekretacja dokumentów księgowych
  • uzgadnianie rejestrówVat  sporządzanie deklaracji VAT
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • sporządzanie raportów i zestawień w programie Excel
  • umiejętność rozliczania podatków, PKPiR

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub kierunkowe policealne
  • doświadczenie w księgowości (praca, staże)
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • nastawienie i gotowość do pracy w księgowości
  • znajomość kadr oraz ZUS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w dobrym zespole wśród profesjonalistów
  • ciągłe szkolenia z zakresu podatków dochodowego i VAT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Mako S.C., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (tekst jednolity DZ.U. z 2002r Nr 101 poz 926 ze zm.) zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Zostałem poinformowany, iż: Biuro Mako będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r Nr 101, poz. 926 za zm.)

Oznaczone jako: księgowa, pkpir

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło