Aplikacje zostały zamknięte

Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Biuro Rachunkowe Saldo Plus sp. j. zatrudni samodzielną księgową.

Wymagania:

Min. 2-3 letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych;

Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT i podatków dochodowych od osób prawnych i fizycznych;

Znajomość księgowości pełnej i uproszczonej;

Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, terminowość, i odpowiedzialność;

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie;

Dobra znajomość obsługi komputera;

Znajomość programu księgowego Optima.

Obowiązki:

Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej;

Prowadzenie kard i płac;

Kontakt z urzędami;

Kontakt z klientem.

Oferujemy:

Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;

Możliwość rozwoju zawodowego.