Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Brygadzista/ wynagrodzenie nawet do 4300 zł brutto + premie! – Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na tym stanowisku to:

  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za: zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników magazynowych

Szukamy Ciebie, jeżeli posiadasz:

  • Uprawnienia UDT  z doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego oraz możliwość pracy w systemie trzyzmianowym!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pensję w wysokości do 4300 zł brutto
  • comiesięczne premie sięgające nawet 550 zł
  • za pracę na nocnej zmianie dodatki do wynagrodzenia
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • darmową opiekę medyczną,ubezpieczenie na życie
  • kartę sim do telefonu (sms, internet, rozmowy) do użytku prywatnego, kartę zniżkową na paliwo, bony okazjonalne oraz paczki dla dzieci
  • ciepłe posiłki w trakcie pracy
  • konkursy z nagrodami pieniężnymi

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Opieka lekarska
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy