Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0385

Obowiązki:

Wykonywanie badań technicznych pojazdów mechanicznych i innego sprzętu technicznego,
-wykonywanie czynności regulacyjnych i pomiarów w zakesie badań diagnostycznych sprzętu wojskowego,
-wykonywanie badań diagnostycznych sprzetu wojskowego,
-prowadzenie dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej,
-realizacja

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów (wymagany staż – lata: 3)

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Zawód:

Pozostałe wymagania:

  • ćdobra organizacja pracy własnej, umiejetność analitycznego myślenia, rzetelnośc, skrupulatność i terminowość.

Miejsce pracy: Domańskiego 68, 45-820 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: nie dotyczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy