Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Dostawca artykułów spożywczych.

Miejscowość – Ołtarzew (woj. mazowieckie).

Dostawca artykułów spożywczych

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

– umowę zlecenia

– wynagrodzenie 26,70 zł brutto/H

– pracę na dwie zmiany 6-14, 14-22

– stabilną pracę i możliwość rozwoju

– bonusy: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Oczekiwania wobec Kandydatów:

– doświadczenie w pracy jako Kierowca/Dostawca

– czynne prawo jazdy kat. B

– książeczkę sanepidowską (jest możliwość wyrobienia przed zatrudnieniem, zwracamy środki)

– dyspozycyjności

Twój zakres obowiązków:

– dostawa zakupów spożywczych do klientów lub lodówkomatów

– profesjonalna obsługa klienta

– dbanie o powierzone mienie

– dostawy tylko na terenie Warszawy i okolic

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło