Aplikacje zostały zamknięte

Firma BERYL JOB CENTER z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

DRUKOWANIE ZDJĘĆ – pracownik z językiem niemieckim – MARZEC 2021

Miejsce pracy: NIEMCY, LIPSK

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER  z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko – PRACOWNIK PRODUKCJI –

PRACA DLA PAR / PRACA OD MARCA 2021

OPIS STANOWISKA:

  • OBSŁUGA MASZYN DRUKUJĄCE ZDJĘCIA
  • PAKOWANIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH – FOTOKUBKI, KALENDARZE, KSIĄŻKI ITP.
  • KONTROLA JAKOŚCI

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD MARCA 2021
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • DOSTOSOWANIE SIĘ DO PROCEDUR
  • ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)”.

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.