Aplikacje zostały zamknięte

Bioagra Oil

Firma Bioagra-OIL S.A., producent najwyższej jakości biokomponentów i biopaliw poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Tychy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Bieżąca obsługa zakładów w zakresie przeglądów, konserwacji i naprawy urządzeń.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie usuwania awarii oraz planowanych postojów.
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.
  • Współpraca w grupie pracowników Zespołu Utrzymania Ruchu.

OCZEKIWANIA:

  • Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mechanik, elektromechanik, monter, serwisant).
  • Znajomość rysunku technicznego , umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia SEP do 1kV dla grupy 1,2,3 w zakresie E.
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego.
  • Wykształcenie średnie zawodowe o profilu technicznym.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca.
  • Pakiet medyczny.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uprawnień
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.
  • Pracę w ’systemie czterobrygadowym’.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

BIOAGRA-OIL S.A. została powołana w 2006 roku jako spółka celowa. Jej zadaniem było wybudowanie, a następnie użytkowanie jednej z najnowocześniejszych wytwórni biokomponentów w kraju. W latach 2008-2010 Spółka zrealizowała projekt budowy zakładu i uruchomiła Fabrykę do produkcji estrów metylowych oraz gliceryny o jakości farmaceutycznej.

Instalacja wraz z obiektami towarzyszącymi obejmuje podstawowy węzeł wytwarzania estrów, określanych jako biodiesel, węzeł powstawania i obróbki gliceryny oraz obiekty przeznaczone do magazynowania oraz załadunku i rozładunku surowców. Pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych wytwórnia dorównuje najlepszym światowym standardom.

Zakład posiada roczną zdolność produkcyjną na poziomie 200.000 ton estrów metylowych oraz do 20.000 ton gliceryny.

Produkty BIOAGRA-OIL S.A. posiadają gwarantowaną jakość, popartą odpowiednimi certyfikatami i trafiają do grona Klientów w całej Polsce oraz są eksportowane do krajów Unii Europejskiej.

Zakład znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i posiada dogodną lokalizację w pobliżu drogi S1 oraz dostęp do sieci kolejowej poprzez własna bocznicę.

Celem BIOAGRA-OIL S.A. jest osiągnięcie pozycji polskiego lidera w produkcji najlepszej jakości biokomponentów i biopaliw.

Kompetencje, które rozwijamy i cenimy wśród naszych Pracowników to przede wszystkim: umiejętność pracy w zespole orientacja na wyniki, dbałość o jakość, umiejętność rozwiązywania problemów, inicjatywa i kreatywność. Sukcesem naszej firmy są Ludzie – szukamy potencjału w naszych Pracownikach i rozwijamy go, by wraz z ich rozwojem rozwijała się nasza firma!

DOŁĄCZ DO NAS!

Bioagra Oil