Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kontroler Jakości.

Lokalizacja: Niemcy – Breidenbach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola jakości tarcz hamulcowych.

OFERUJEMY:

  • wsparcie polskiego Koordynatora,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu,
  • pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy – nie wymagamy doświadczenia,
  • współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu – stawka podstawowa 11€ brutto/h,
  • dla osób posługujących się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym +1,50€ brutto/h,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – warunek konieczny,
  • wymagany udokumentowany 30-dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub oświadczenie dotyczące pobytu na terenie Polski w okresie ostatnich 30 dni.

Oznaczone jako: automotive, kontrola jakości

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło