Możliwość zdobywanie doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym z branży Automotive, bezpłatny dojazd, szybki proces rekrutacyjny!

Dołącz do naszego zespołu w charakterze Operatora Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Siechnice

Oferta dla Ciebie:

  • Zaplecze socjalne
  • Dofinansowanie posiłków
  • Parking przy zakładzie
  • Udział w programie „Poleć”
  • Praca w systemie 2 bądź 3 zmianowym
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Wrocławia (Metalowców-Nowy Dwór-Armii Krajowej-Księże Małe-Radwanice)
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Ubezpieczenie NNW

Opis stanowiska:

  • Montaż drobnych elementów – metalowych złączek
  • Wsparcie produkcji – praca przy wiertarkach pionowych

Oczekujemy:

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Chęć nawiązania współpracy długoterminowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Szczegółowe informacje pod numerem 573 207 676

Możesz też wysłać SMS o treści „Siechnice” – oddzwonimy z ofertą!

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło