Aktualnie prowadzimy rekrutacja na stanowisko

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Stojadła

Oferujemy:

·        Zaplecze socjalne

·        Udział w programie „Poleć”

·        Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę

·        Ubezpieczenie NNW

·        Pracę w systemie brygadowym

·        Atrakcyjna stawka godzinowa

·        Możliwość pracy w weekend

·        Możliwość zdobywania doświadczenia w branży Automotive

Twoje obowiązki:

·        Wsparcie produkcji

·        Pakowanie plastikowych butelek, korków

Oczekiwania:

·        Chęć do pracy

·        Nastawienie na współpracę długoterminową

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie brygadowym

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowania, ZADZWOŃ pod numer 725 250 341 bądź WYŚLIJ sms o treści „PRACA” – oddzwonimy ze szczegółami!

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło