Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za pełny przekrój procesów kontrolingowych oraz współpracę z biznesem na przydzielonym portfolio nieruchomości. W związku z aktualnymi potrzebami poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w tworzeniu oraz dostosowywaniu raportów za pomocą Power BI.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Rozwój narzędzi analitycznych i raportowych (w szczególności Power BI)
  • Optymalizacja oraz automatyzacja procesów
  • Raportowanie wyników finansowych obsługiwanego portfolio spółek
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowanie finansowe
  • Monitorowanie poziomu przychodów i kosztów oraz analiza odchyleń od planu
  • Przygotowywanie raportów zarządczych (finansowych i operacyjnych) oraz wydawanie rekomendacji dla Zarządu
  • Ocena rentowności nowych inwestycji np. rozbudowy, modernizacje obiektów
  • Udział w zamknięciu miesiąca np. kalkulacja rezerw

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe – finanse i rachunkowość, zarządzanie
  • Min. 3-letnie doświadczenie w kontrolingu finansowym lub biznesowym
  • Doświadczenie w pracy z Power BI – warunek konieczny
  • Znajomość branży nieruchomości – mile widziane
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Proaktywność, duża motywacja do pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na generowanie wartości dodanej dla biznesu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro z parkingiem
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło