Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Zakres obowiązków :

  • kompleksowa organizacja oraz nadzór nad prawidłową pracą działu
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • opracowywanie raportów i wykonywanie analiz na bieżące potrzeby firmy
  • nadzór nad płynnością finansową jednostki
  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego oraz zapewnienie najwyższej jakości w dziedzinie podatków, nadzór nad obszarem cen transferowych
  • zapewnienie właściwej dokumentacji procesów w dziale

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość i finanse)
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawa podatkowego i zasad księgowości
  • dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

Oferta Klienta :

  • praca w oparciu umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • karta multisport
  • pakiet benefitów

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło