Aplikacje zostały zamknięte

Michael Page Michael Page

Głowna/y Księgowa/y (UoR/IFRS) – międzynarodowa organizacja

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za całokształt kwestii rachunkowych organizacji.

Propozycja skierowana do osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki oraz zarządzaniu zespołem. Bezpośrednim przełożonym będzie Finance Manager.

Szeroki zakres zadań, międzynarodowa i prestiżowa organizacja i realne możliwości rozwoju – gwarantowane 🙂

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma technologiczna, której produkty dedykowane są dla sektora B2B.

Siedziba organizacji mieści się 15 km od ścisłego centrum Lublina.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie skutecznego funkcjonowania działalności księgowej i podatkowej Spółki
  • Delegowanie zadań oraz koordynacja pracy działu księgowości (3-4 osoby)
  • Zapewnienie poprawności cyklicznych zamknięć
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (P&L, bilans, Cash flow) wg standardów lokalnych (UoR) i grupowych (IFRS)
  • Kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek u źródła)
  • Nadzór nad inwentaryzacją oraz środkami trwałymi
  • Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, NBP)
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby lokalne i grupowe

Profil kandydata

  • 5-letnie doświadczenie księgowe, w tym min. 2 lata na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (mile widziane) lub biurze rachunkowym
  • Znajomość zasad rachunkowości, podatków i MSSF
  • Znajomość SAP
  • Możliwość dołączenia do organizacji w perspektywie 2 tygodni / 1 miesiąca (mile widziana)
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim (min. B1)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowe
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów