Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Firma Viva Plus – lider w branży reklamowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia
  • znajomość programów CorelDraw i Photoshop lub innych
  • mile widziana znajomość programów 3D

Rekrutacja na stanowisko przebiega dwuetapowo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu w kwocie netto.

Preferowane jest również portfolio.

Drugi etap rekrutacji obejmuje przygotowanie szybkiego zadania graficznego, podczas którego oceniany będzie czas wykonania pracy oraz umiejętności graficzno-projektowe i kreatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Kandydatów na stanowisko prosimy o aplikowanie za pomoca opcji „Aplikuj”

lub przez kontakt mailowy pod adresem: b.kluzniak@vivaplus.pl lub tel. (32) 732 16 41

Prezentacja firmy

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce.
Również na rynku zagranicznym firma odnosi sukcesy, sprzedając do ponad 40 krajów i corocznie wystawiając się na targach w całej Europie.
Wysoka jakość produktów i usług zapewniła nam osiągnięcie czołowej pozycji na rynku, a stale poszerzany asortyment produkcji znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie , Praca Praca fizyczna