Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Firma z Krakowa, która buduje domki w konstrukcji szkieletowej drewnianej, poszukuje do zakładu produkcyjnego w Mszanie Dolnej pracowników:

Hydraulik/Monter wod-kan

Miejsce pracy: Mszana Dolna (zakład produkcyjny)

Wynagrodzenie: od 3200-4000 zł netto za mc + premia za staż i za ilość projektów.

Zakres obowiązków:
• proste instalacje hydrauliczne,
• biały montaż,
• pomoc w wykończeniach domków.

Zapewniamy:
• zatrudnienie na umowie o pracę (1 -2 mc okres próbny – trzeba pokazać umiejętności),
• praca jednozmianowa od pn-pt po 8 godz. dziennie,
• wypłata do 10-go każdego miesiąca,
• wolne weekendy,
• narzędzia i odzież,
• możliwe służbowe wyjazdy na montaże zagraniczne (Francja), dodatkowo płatne.

Wymagamy:
• doświadczenia na ww. stanowisku,
• czytania prostych rysunków technicznych,
• samodzielności,
• uczciwości i odpowiedzialności.

Siedziba firmy w Krakowie.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, dzwoń, pisz sms o treści „hydraulik Mszana Dolna”

Numer wpisu do rejestru 13471

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.
Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna