INŻYNIER BUDOWNICTWA – BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE/STANOWISKO: KIEROWNIK BUDOWY

Szczecin, zachodniopomorskie

ROTER BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0555

Obowiązki:

NADZÓR NAD TERMINOWOŚCIA ORAZ JAKOŚCIĄ WYKONYWANYCH ROBÓT BUDOWLANYCH PRZEZ PODLEGŁYCH PODWYKONAWCÓW, KOORDYNACJA PRAC POSZCZEGÓLNYCH BRANŻ, WSPÓŁPRACA Z ZARZĄDEM, INWESTOREM ORAZ INNYMI URZĘDAMI I ORGANAMI ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

MIEJSCE PRACY: SZCZECIN I ŚWINOUJŚCIE (MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • KIEROWANIE GRUPĄ PRACOWNIKÓW
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
  • UPRAWNIENIA BUDOWLANE O SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ BEZ OGRANICZEŃ

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: KONSTRUKCYJNO- BUDOWLANA

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV NA E-MAIL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło