Opis stanowiska pracy

Firma AMC Budownictwo Sp.zo.o. dla potrzeb wykonania robót żelbetowych realizowanej inwestycji GLOBAL OFFICE PARK w Katowicach (jednej z największych inwestycji budowlanych na Górnym Śląsku), zatrudni na stanowisku: MAJSTER / INŻYNIER BUDOWY

Do obowiązków kandydata należeć będzie:
– Kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
– Koordynacja prac grup brygadowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót,
– Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych materiałów niezbędnych do realizacji projektu,

Zapewniamy:
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
– Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktyki i wiedzy zawodowej,
– System premiowy
– Możliwość awansu
– Narzędzia niezbędne do pracy
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność

Wymagania

– Minimum 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
– Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,
– Umiejętności obsługi komputera tj. dobra znajomość MS Office i programów typu CAD
– Umiejętności obsługi podstawowych urządzeń geodezyjnych
– Mobilność i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

AMC Budownictwo Sp. z o.o. jako firma wykonawcza jest w pełni świadoma oczekiwań jakie niesie ze sobą rynek budowlany. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników, które zdobywali na dziesiątkach inwestycji zrealizowanych na terenie całego kraju, jak i poza granicami, w połączeniu z nowoczesnym spojrzeniem oraz otwartością na innowacje, które są cechami młodego pokolenia inżynierów, tworzy znakomitą bazę do realizacji stawianych przed nami zadań wykonawczych, czy też projektowych.  Zwiń

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło