Aplikacje zostały zamknięte

Orienta Polska Sp. z o.o.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Gliwice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Zarządzanie jakością

• Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości

• Organizowanie i prowadzenie audytów procesu i produktu

• Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji

• Weryfikacja metod i procesów związanych z wymogami jakościowymi

WYMAGANIA:

• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży motoryzacyjnej jest dodatkowym atutem)

• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

• Wiedza w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949, VDA

• Znajomość podstawowych narzędzi – FMEA, SPC, MSA, PPAP,

• Umiejętność metodologicznego rozwiązywania problemów z wykorzystaniem m.in. 8D, Ishikawa,5Why,Diagram Pareto, Histogram

• Znajomość rysunku technicznego,

• Zdolność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,

• Dobra znajomości języka angielskiego oraz pakietu MS Office

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• miła atmosfera w zespole