Aplikacje zostały zamknięte

INŻYNIER PROCESU
Dla Naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za systemy wizyjne:

– ustawianie,
– monitorowanie i optymalizacja procesów,
– rozwiązywanie problemów,

  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów,
  • Implementacja nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość systemów wizyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy z systemami wizyjnymi będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o UoP,
  • Wsparcie rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.