Aplikacje zostały zamknięte

IT PROJECT MANAGER

IT Project Manager
Warszawa
NR REF.: 1146934

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Kierowanie projektami IT – od pomysłu do fazy stabilizacji i utrzymania, poprzez analizę, development, testy i wdrożenie,
  • Opracowanie i aktualizację dokumentacji projektowej (harmonogramy, raporty, materiały statusowe itp.),
  • Zarządzanie harmonogramem, ryzykiem, budżetem oraz zmianą w projekcie,
  • Decydowanie wraz z architektami o doborze odpowiednich rozwiązań, technologii IT do projektu oraz optymalizowanie metodyki prowadzenia projektu,
  • Wspieranie realizacji prac wykonywanych przez członków zespołu i koordynowanie prac programistów, analityków i testerów (w tym dostarczanych przez dostawców zewnętrznych),
  • Czuwanie nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu oraz harmonogramem,
  • Utrzymywanie stałej komunikacji z interesariuszami projektu,
  • Wspieranie i koordynację działań, usuwanie barier w celu pomyślnej dostawy/realizacji procesu wytwarzania produktów dla klienta wewnętrznego
  • Ustalanie kryteriów technicznych i procedur odbioru prac i usług, nadzór nad odbiorami
  • Identyfikowanie obszarów do rozwoju systemów i procedur IT

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Project Manager w projektach Mobile
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka lub inny techniczny)
  • Znasz i rozumiesz proces wytwarzania oprogramowania na urządzenia mobilne
  • Rozumiesz niuanse tworzenia aplikacji natywnych na iOS i Android
  • Znasz podstawy zagadnień związanych z tworzeniem ergonomicznych UX/UI
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zdobyłeś/aś już doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej
  • Jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, otwartą na zmianę i współpracowników
  • Nie boisz się samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • Znasz narzędzia MS Project, JIRA, Confluence.
  • Niezbędna dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (min. B2)
  • Proaktywne podejście oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami