Aplikacje zostały zamknięte

Junior AR Accountant (Collector) z j. francuskim

Miejsce pracy: Warszawa

3-7-60791
Wynagrodzenie: 5300 – 6500 PLN

Dla naszego klienta, globalnej marki działającej na rynku transakcji bezgotówkowych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem tymczasowym na stanowisku:

Junior AR Accountant (Collector) z j. francuskim (6 miesięcy)

Zakres obowiązków:

– Kontakt z klientami w celu uzyskania brakujących informacji w sprawie nierozwiązanych / nieopłaconych otwartych pozycji;
– Aktualizacja systemu o uzyskane informacje;
– Odpowiadanie na zapytania klientów i rozwiązywanie problemów;
– Wysyłanie przypomnień, komunikacja poprzez kanał sprzedaży i bezpośrednia interakcja z klientami.

Wymagania:
– Biegła znajomość j. francuskiego i średnio-zaawansowana znajomość j. angielskiego;
– Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne;
– Dobra znajomość obsługi MS Excel,
– Chęć rozpoczęcia lub kontynuacji ścieżki zawodowej w obszarze windykacji polubownej.

Korzyści:
– Udział w ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku pracy;
– Możliwość pracy zdalnej, dopasowania wymiaru etatu, elastyczny grafik.