Wynagrodzenie: 5500 – 6500 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej na rynku odnawialnych źródeł energii, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Junior Financial Operations Professional (AP/TE)

Zakres obowiązków:
– telefoniczne wsparcie użytkowników w zakresie faktur i rozliczania podróży służbowych,
– obsługa w systemie otrzymanych faktur,
– systematyczne i terminowe opróżnianie skrzynek z zapytań,
– obsługa procesów przypominania.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość),
– pierwsze doświadczenie w obsłudze faktur i/lub rozliczaniu podróży służbowych,
– znajomość przepisów z obszaru podatku VAT,
– j. angielski min. B2+
– mile widziane doświadczenie w obsłudze SAP,
– systematyka i proaktywność w wykonywaniu obowiązków,
– rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Korzyści:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– możliwość pracy w globalnej, skandynawskiej firmie,
– nastawienie na work-life balance,
– elastyczne godziny pracy,
– dogodna lokalizacja w świetnie skomunikowanym punkcie (rondo ONZ).

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło