Grupa Essilor wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie ochrony i korekcji wzroku do projektowania, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów i usług za pomocą innowacyjnych modeli biznesowych.

Obecnie zapewnia rozwiązania korygujące wzrok i chroniące oczy 7,4 miliarda ludzi na świecie.

NASZA MISJA : POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ POPRAWĘ WIDZENIA

W 2002 roku Essilor uruchomił w Warszawie swoje docelowo najnowocześniejsze i największe laboratorium w Europie Essilor Optical Laboratory Polska Sp.

z o.o., w skrócie EOLP.

O solidnej, wypracowanej pozycji na rynku optycznym świadczy skala i różnorodność aktywności w ramach laboratorium EOLP obok produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie soczewek okularowych dla klientów z całej Europy, EOLP to także największa szlifiernia i montownia okularowa w Europie oraz Centrum Dystrybucyjne obsługujące kilka kontynentów.

Dziś Essilor Optical Laboratory Polska to ponad 600 osób, którzy przy dużym wysiłku lecz z niezwykłą pasją przyczyniają się do realizacji misji firmy, czyli poprawy jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy aktualnie do naszego zespołu osoby na stanowisko : Młodszego Planisty / Planistki

Zakres obowiązków :

  • zarządzanie zapasami soczewek oraz opraw okularowych w celu zapewnienia wysokiego poziomu serwisu dla klienta
  • zarządzanie cyklem życia produktu, optymalizacja stanów magazynowych
  • bieżąca współpraca z lokalnymi działami w obrębie organizacji oraz dostawcami międzynarodowymi w ramach obsługi i koordynacji realizacji zamówień
  • przygotowywanie analiz, prezentacji i raportów w zakresie realizowanych zadań
  • udział w licznych projektach w obrębie łańcucha dostaw oraz wdrożeń nowych produktów

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego, mile widziane techniczne logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, planowanie produkcji lub pokrewne
  • doświadczenia w pracy na stanowiskach o zbliżonym zakresie obowiązków
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej komunikację w sytuacjach zawodowych
  • swobodnego poruszania się po systemach informatycznych, bardzo dobrej umiejętności wykorzystania funkcjonalności programu MS Excel do analizy danych
  • umiejętności analitycznego myślenia, analizy i interpretacji dużej ilości danych
  • komunikatywności oraz nastawienia na współpracę i wymianę informacji w zespole zorientowania na osiąganie celów
  • mile widziane zainteresowanie systemami ERP / bazami danych SQL lub podobne

To oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w Europie i wysokiej kulturze pracy
  • Stanowisko pracy o wysokim stopniu samodzielności i odpowiedzialności z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów, w tym :
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie i NNW
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • deputat okularowy
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • parking dla pracowników

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło