Jest to świetna okazja dla osób, które chcą dołączyć do bardzo stabilnej (oraz świetnie rozwijającej się firmy), aby podwyższać kompetencje w zakresie transakcji zabezpieczających. Ciekawy zakres zadań, wsparcie doświadczonego managera, stanowisko umożliwiające rozwój – gwarantowane 🙂

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej o wysokiej dynamice rozwoju.

Jest to nowotworzone stanowisko z uwagi na prężny rozwój organizacji. Poszukujemy osoby mającej pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze treasury. Kandydat/ka będzie wspierać Treasury Managera w zapewnieniu prawidłowej pracy działu.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za bieżące transakcje zabezpieczające (ryzyko walutowe, opcje, forwardy itp.)
  • Udział w nadzorze i zarządzaniu płynnością fin.
  • Przygotowywanie analiz dot. cash flow i rozliczeń z Grupą
  • Przygotowywanie wycen i analiz na potrzeby zarządcze
  • Sporządzanie raportów zleconych przez Treasury Managera

Profil kandydata

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów (finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka, fizyka itp.)
  • Ogólna wiedza w zakresie instrumentów pochodnych (forward, futures, swap, opcje)
  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (treasury)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość Excel (mile widziany SAP)

Oferujemy

  • Praca w renomowanej i znanej organizacji
  • Bardzo ciekawy i rozwojowy zakres zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Szeroki pakiet benefitów

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło