Aplikacje zostały zamknięte

Junior VAT Analyst
Poznan

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru doradztwa strategicznego z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko Junior VAT Analyst. Nasz klient oferuje możliwość pracy zdalnej.

Główne zadania:

  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji VAT: sprawdzenie poprawności faktur pod kątem poprawności wymogów formalnych,
  • sprawdzanie poprawności księgowań, sporządzanie raportów/rejestrów VAT,
  • pomoc przy sporządzaniu korespondencji do klienta wewnętrznego,
  • pomoc przy sporządzaniu prezentacji i materiałów szkoleniowych,
  • wsparcie członków zespołu w bieżących zadaniach,
  • wsparcie przy bieżących projektach,

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe- preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość etc.
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości oraz podatku VAT
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę,
  • pakiet Benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • pracę w systemie Home Office,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.