Michael Page Michael Page

Key Account Manager Modern Trade

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z obszaru FMCG food.

Informacje o kliencie

W związku z dalszymi planami rozwojowymi spółka poszkuje osoby na stanowisko Key Account Managera do obsługi kluczowych Klientów firmy w kanale nowoczesnym.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży Spółki, wolumenowe plany sprzedaży i poziom realizowanego profitu
  • odpowiedzialność za realizację kontraktów
  • zapewnienie wymaganego poziomu dostępności produktów
  • zapewnienie zyskowności współpracy z obsługiwanymi klientami, realizacja założeń marżowych
  • optymalizacja asortymentu u klientów celem osiągnięcia maksymalnej rotacji
  • prezentacja i wprowadzanie do oferty klienta nowych produktów
  • kreacja, koordynacja i nadzorowanie dodatkowych akcji promocyjnych i sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • kontrola prawidłowości rozliczeń finansowych z poszczególnymi klientami
  • aktywne uczestnictwo w wyjaśnianiu zaległości płatniczych
  • analizowanie działań konkurencji na rynku i rekomendacje zmian w polityce sprzedaży
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • systematyczne sporządzanie zleconych przez przełożonego raportów i analiz, prowadzenie administracji sprzedaży

Profil kandydata

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku KAMa i współpracy z klientami sieciowymi
  • znajomość rynku FMCG food
  • doświadczenie w procesie planowania sprzedaży, negocjacji i realizacji kontraktów
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz w zakresie podejmowania decyzji na podstawie danych rynkowych, umiejętność wnioskowania i dostrzegania trendów rynkowych.
  • dobra znajomość języka angielskiego interpersonalne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • wysokie zdolności interpersonalne w zakresie nawiązywania i budowania relacji i kontaktów biznesowych

Oferujemy

  • wspópraca z kluczowymi partnerami firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym i zaangażowanym zespole
  • praca w firmie, która stale się rozwija

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło