Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0135

Obowiązki:

Nadzorowanie robót budowlanych, kosztorysowanie NORMA, przygotowanie przetargów budowlanych Zamówień Publicznych,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie – B1 – średnio zaawansowany, w piśmie – B1 – średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : kosztorysowanie NORMA

Miejsce pracy: Lotniskowa 8, 66-415 Chwalęcice, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło