Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Kierownik Produktu w obszarze jakości

Miejsce pracy: Katowice

7-10-59739

Wraz z naszym Klientem, międzynarodowym liderem w branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osób, która wezmą udział w tworzeniu nowego zespołu na stanowisku: Kierownik Produktu w obszarze jakości.

Zakres obowiązków:
– Pełnienie roli Kierownika nowego zespołu w obszarze jakości produktu (poprawa i podtrzymanie jakości, kontakt z Klientem)
– Rozwój produktu pod kątem jakościowym we współpracy z innymi działami firmy zarówno lokalnie jak i w ujęciu globalnym
– Nadzór nad obszarem gwarancji, zwrotów, reklamacji i rozwiązywania problemów
– Zarządzanie nowopowstającym kilkuosobowym zespołem (motywowanie, zarządzanie wydajnością, dbanie o atmosferę w zespole i rozwój pracowników)
– Wdrażanie optymalizacji i projektów eliminujących koszty niskiej jakości
– Działania doskonalące produkt pod względem jakościowym już na etapie projektowania a następnie produkcji i dostawy

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny: codzienna praca w anglojęzycznym środowisku pracy)
– Doświadczenie w kierowaniu zespołem technicznym lub projektowym
– Wyksztalcenie wyższe techniczne z obszaru: inżynieria komputerowa, elektronika, elektryka, automatyka lub pokrewne
– Kilkuletnie doświadczanie w obszarze rozwoju produktu
– Doświadczenie w obszarze elektronicznych systemów sprzętowych, które spełniają wymagania certyfikacji produktów, takie jak CE i IEC 61010

Korzyści:
– Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + premia roczna)
– Bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
– Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu w strukturach firmy
– Elastyczne godziny pracy
– Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
– Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
– Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów
– Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców i produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.