Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta czołowej marki z branży FTL poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Spedycji (Białystok)Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Planowanie, rozwój i odpowiedzialność za podległy oddział;
  • Prowadzenie rekrutacji, zarządzanie podległym zespołem pracowników (powyżej 5 osób);
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów we współpracy z Działem Handlowym-
  • Udział w przetargach i przygotowywanie dokumentacji  handlowej;
  • Pozyskiwenie i wybór przewoźników oraz ustalenie zasad współpracy z nimi;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość sektora spedycji cało pojazdowej jak również branży TSL;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu zleceń oraz przewoźników;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat B,