Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Konsultant ds. obsługi klienta biznesowego – język hiszpański

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

7-6-60734

Wraz z naszym Klientem – firmą produkcyjną z kapitałem skandynawskim – kontynuujemy budowę nowego centrum biznesowego. Zespół dedykowany jest do wsparcia klientów hiszpańskojęzycznych w kontekście procesu realizacji zamówień.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (po okresie wdrożenia, możliwa częściowa praca zdalna)

Główne zadania na stanowisku:

– weryfikacja poprawności zamówień (monitorowanie oraz aktualizacja danych w systemie),
– zarządzanie zgłoszeniami od klientów – kontakt mailowy i telefoniczny – ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
– monitoring statusu realizacji wysyłek,
– weryfikacja płatności za dostarczone zamówienia.

Wymagania:
– bardzo dobry poziom języka hiszpańskiego (wymóg konieczny),
– komunikatywna, swobodna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
– doświadczenie w obsłudze klienta obcojęzycznego (zdobyte w środowisku biznesowym),
– proaktywna postawa wobec podejmowanych działań,
– znajomość systemu SAP (mile widziana).

Korzyści:
– praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
– stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
– dołączenie do nowo tworzonych struktur – realne możliwości rozwoju,
– ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
– pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.