Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrześni wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, w związku z dalszym rozwojem struktur finansowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Września

Główne zadania:

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów i klientów,
  • tworzenie/utrzymywanie kalkulacji i wycen wyrobów gotowych,
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • przygotowywanie rocznego budżetu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji.

Wymagania:

  • kilkuletnie (min 3, optymalnie 5) doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Kontrolera Finansowego w firmie produkcyjnej lub w audycie przy obsłudze firm produkcyjnych,
  • duża samodzielność działania (stanowisko u naszego klienta podległe jest pod Dyrektora Finansowego),
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w pracy),
  • gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, poparta wykształceniem wyższym kierunkowym,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne, zdolności numeryczne, dokładność i precyzja,
  • mile widziani kandydaci z Wrześni i okolic.

Nasz Klient oferuje:

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności, pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy,
  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna),
  • dodatkowe benefity (zajęcia sportowe, opieka medyczna, lekcje języka obcego),
  • elastyczne godziny pracy.