Oferujemy :

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem branży AGD
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie)

Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Outlook, Word)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dobra komunikatywność
  • Zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • Mile widziane uprawnienia na wózki

Zadania :

  • Przygotowanie wyrobów do wysyłki (kontrola jakościowa i ilościowa wyrobów)
  • Kontrola środka transportu
  • Kontrola procesu załadunku i zabezpieczenia towarów po załadunku
  • Przygotowanie dokumentacji dot. wysyłki, zgłaszanie i rejestrowanie stwierdzonych niezgodności
  • Inwentaryzacja urządzeń
  • Wypełnianie raportów i ankiet, współpraca z działami logistyki i fabryki

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło