Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Wynagrodzenie: 8000 – 9000 PLN

Koordynator ds. finansowych

Obowiązki:

– Odpowiedzialność za zgodność operacji bankowych z rejestrami zobowiązań
– Monitorowanie skumulowanych zobowiązań wobec partnerów i biura rachunkowego
– Bieżący nadzór nad dyscypliną kosztową Spółki
– Kontrola środków finansowych Spółki
– Zawieranie i realizacja umów ubezpieczenia
– Obsługa płatności, w tym zagranicznych i współpraca z bankami
– Współpraca z zewnętrznymi instytucjami: bankami, firmami ubezpieczeniowymi, audytorami, inwestorami oraz biurem rachunkowym
– Tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur
– Koordynacja współpracy z podmiotem zewnętrznym realizującym usługi finansowo-księgowe
– Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowo-księgowych, w tym rozliczeniami projektów.
– Współudział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów, dokumentów finansowych i analiz dla potrzeb zarządczych oraz dla instytucji zewnętrznych
– Współudział w przygotowywaniu budżetów Spółki (rocznych, długoterminowych, inwestycyjnych) i nadzór zgodności projektów z budżetami oraz wyjaśnianie ewentualnych odchyleń – Kontrola kosztów i przygotowywanie kalkulacji w zakresie prowadzonych w Spółce projektów
– Przygotowanie raportów, sprawozdań i zestawień na potrzeby wewnętrzne Spółki

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (Ekonomia/finanse/pokrewne kierunki)
– doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
– wiedza z zakresu podatków, rachunkowości zarządczej oraz finansowej – warunek konieczny
– bardzo dobra znajomość Excela
– dobra znajomość j. angielskiego

Korzyści:
– Prywatna opieka medyczna
– Elastyczne godziny pracy
– Praca w centrum Warszawy (w trakcie pandemii praca zdalna)
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę