Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy Koordynatora ds. Personalnych.

Koordynator ds. Personalnych
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • kompleksowe wsparcie przy obsłudze kadrowej pracowników, współpraca z zewnętrznym dostawcą;
  • kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • monitorowanie absencji i ewidencji i rozliczanie czasu pracy;
  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce;
  • udział w wewnętrznych procesach HR-owych występujących w spółce.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • 4 – letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • umiejętność analiz danych płacowych i wyjaśniania wartości na listach płac;
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA (mile widziane) lub innych kadrowo-płacowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w stabilnej firmie.