Aplikacje zostały zamknięte

Koordynator/ka działu handlowego

  • 4 500 – 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

Jesteśmy firmą usługowo – techniczną. Firma IBPE specjalizuje się w przeglądach technicznych obiektów budowlanych, opiniach technicznych i pomiarach elektrycznych wykonywanych na terenie całego kraju. Pracujemy w sektorze B2B również z międzynarodowymi firmami sieciowymi.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rozwijanie oraz zarządzanie zespołem sprzedaży
  • utrzymywanie partnerskich relacji z kluczowymi klientami firmy
  • przygotowywanie, opiniowanie ofert i umów handlowych
  • planowanie orz nadzór nad realizacją harmonogramu usług
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji z wykonanych kontroli
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych kluczowych dla firmy
  • planowanie oraz nadzór nad realizacją planów sprzedaży
  • cykliczne raportowanie

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów MS Office i pracy w programie typu CRM
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • odpowiedzialnej pracy z dokumentacją powstającą w trakcie realizacji kontraktów
  • systematyczności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • pozytywnego nastawienia do pracy, współpracowników i Klientów
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz całego zespołu
  • nie wymagamy wykształcenia technicznego praca sektorze nieruchomości związana z zarządzaniem nieruchomościami lub utrzymaniem technicznym obiektów budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałą umowę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • premie okresowe
  • samodzielność w działaniu oraz przyjacielską atmosferę
  • wszystkie niezbędne narzędzia takie jak telefon, komputer oraz możliwość korzystania z samochodu służbowego

Praca w biurze w Warszawie ul. Rydygiera 8.

Prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

www.ibpe.pl

www.elektryczneprzeglady.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883).