Aplikacje zostały zamknięte
  • Księgowa / Księgowy

    • Wymiar pracy

      Pełny etat

    • Typ umowy

      Umowa o pracę

    • Warszawa, Mazowieckie

    Opis

    Biuro Rachunkowe IQ Accounting poszukuje osób na stanowisko: Księgowa/-y

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Głównie prowadzenie ewidencji księgowej w KPiR
    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych spółek – samodzielnie lub przy wsparciu samodzielnego księgowego,
    • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,
    • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
    • Weryfikacja i uzgadnianie sald,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych,
    • Wsparcie działań przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej,
    • Prowadzenie dokumentacji podatkowej,

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),
    • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości,
    • Znajomość przepisów podatkowych.
    • Znajomość programu Comarch ERP Optima oraz Symfonia,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B
    • Możliwość rozwoju,
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IQ ACCOUNTING Monika Kopcińska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • 507 727 256