Aplikacje zostały zamknięte

Ready Bathroom sp. z o.o.

Firma Ready Bathroom sp. z o.o. zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek modułowych na rynek europejski poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa/y

Od: Ready Bathroom sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi;
  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów w systemie księgowym;
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów;
  • kontrola zapisów na kontach, uzgadnianie kont, analiza rozrachunków
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i archiwizacja;
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne;
  • wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Księgowo Finansowego.

Wymagania :

  • doświadczenie w obszarze finansowo księgowym minimum 3 lata;
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza zdolności analityczne);
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • dobrą organizację czasu pracy, dokładność i systematyczność;
  • znajomość systemów ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilną pracę z zespołem doświadczonych księgowych;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • stały dostęp online do aktualnej bazy wiedzy księgowej;
  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku
  • stałe podnoszenie kwalifikacji przez plany szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;