Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. księgowości z j. angielskim

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Opis

Chciałbyś się rozwijać w firmie, która otwiera Centrum Usług Finansowych w Gorzowie Wielkopolskim?

Obecnie prowadzimy rekrutację do firmy DOMO (dawniej Solvay).

Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza na czas określony; kolejna na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej, premii kwartalnej
  • w pełni dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników

zadania

  • udział w księgowym zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie zestawień i raportów księgowych
  • analiza rozrachunków
  • udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych
  • utrzymanie i uzgadnianie ewidencji środków trwałych
  • ewidencja na kontach księgi głównej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego magisterskiego w obszarze finansów lub minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (biura rachunkowe lub prywatne przedsiębiorstwo)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości zasad rachunkowości i sprawozdawczości
  • umiejętności zarządzania danymi księgowymi oraz ich obliczania i księgowania
  • umiejętności analitycznych i technicznych
  • samodzielności w działaniu
  • komunikatywności i cierpliwości
  • znajomości pakietu Microsoft Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47