Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do Naszego Biura Rachunkowo – Księgowego „BILANSISTA” poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Celem stanowiska Księgowy jest praca w Zespole Księgowych oraz wykonywania czynności z tym związanych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość).
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
  • Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Komunikatywność, zaradność, dobra organizacja pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: 667-662-963 Pani Elżbieta Dudzińska

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowo-Księgowe „Bilansista” Sp. z o. o z siedzibą w Bydgoszczy ul. Fordońska 402, , NIP:554-268-68-12; REGON: 340161062

2. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzonej przez Biuro Rachunkowo-Księgowe „Bilansista Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji (za zgodą) nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowo-Księgowe „Bilansista” Sp. z o. o. świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac podmiotom o różnych osobowościach prawnych i zakresie działalności. Biuro świadczy usługi spółkom prawa handlowego. W naszych strukturach pracują także eksperci prowadzący obsługę księgową podmiotom opodatkowanym w sposób zryczałtowany.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat