Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Księgowy PtP z j. angielskim

Miejsce pracy: Katowice

7-7-53327

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z siedzibą w Katowicach, kontynuujemy budowanie nowego zespołu dedykowanego obszarowi księgowości.

Jeśli bardzo dobrze znasz język angielski, posiadasz lub chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze PtP, ta oferta jest dla Ciebie:

Codzienne obowiązki:
– kontakt z klientem obcojęzycznym,
– weryfikacja i przetwarzanie danych za pomocą różnych narzędzi i systemów,
– działania związane z identyfikowaniem usprawnień oraz standaryzacją procesów księgowych,
– przygotowywanie dokumentów oraz raportów.

Wymagania:
– doświadczenie w dziale PtP,
– umiejętność analitycznego myślenia,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,
– umiejętność pracy w zespole,
– znajomość pakietu Microsoft Office.

Korzyści:
– pierwsza umowa o pracę na czas nieokreślony,
– możliwość podjęcia pracy w zupełnie nowym zespole,
– praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych,
– możliwość kształtowania zasad i procedur obowiązujących w nowej strukturze,
– bogaty pakiet szkoleń prowadzony przez doświadczonych trenerów wewnętrznych oraz ekspertów w dziedzinie finansów i księgowości,
– realna możliwość dalszego rozwoju i budowania swojej kariery,
– bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, szeroki wybór kursów językowych).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.